Starterfirm - agencja interaktywna

Niniejsza strona internetowa została zrealizowana przez starterfirm.pl

Przykładowe realizacje

Wypożyczalnia aut dostawczych Busimpuls

Wypożyczalnia aut dostawczych Busimpuls

Pracując nad stroną wypożyczalni aut dostawczych Busimpuls z Wrocławia zespól Starterfirm skupił się na przeredagowaniu treści oferty oraz zadbanie o typografię tekstu. Optymalizacja strony polegała na wprowadzeniu nagłówków oraz usystematyzowaniu tekstu, tak by podnieść funkcjonalność strony. Przejrzysta i czytelna strona jest przyjazna dla użytkownika, pozwala na szybkie odnalezienie niezbędnych informacji, takich jak dane teleadresowe czy cennik.

Wypożyczalnia aut dostawczych Wrocław BUSimpuls

Zachęcamy do zapoznania się ofertą wypożyczalni Busimpuls. Firma oferuje krótko, średnio i długoterminowe wypożyczenia auta. Kwestia odbioru pojazdu dostosowywana jest do potrzeb klienta, możliwy jest dowóz auta dostawczego pod wskazany adres. Dodatkowa opcja zawiera wynajem samochodu z profesjonalnym kierowcą. Zachęcamy do bieżącego śledzenia aktualnych promocji, sezonowe rabaty sięgają nawet 20%. Zdecydowanym klientom polecamy rezerwację telefoniczną, przyśpieszy to znacznie cały proces wydania pojazdu.

Taxi i wynajem busa Mielec

Taxi i wynajem busa Mielec

StarterFirm zachęca do zapoznania się ze strona zrealizowaną dla przewoźnika Glob Trans z Mielca. Cały projekt opiera się na gotowym projekcie składającym się z Strony Głównej oraz zakładek: Oferta, Galeria, Aktualności, Kontakt. Na stornie znajduje się szczegółowy cennik usług, oraz fotografie dostępnej floty. Zachęcamy do bieżącego śledzenia aktualności na stronie, gdzie umieszczane są aktualne informacje o promocjach i rabatach.

GlobTrans TAXI Mielec

Firma Glob Trans świadczy szerokie usługi transportowe, komfortowo i bezpiecznie dowozi klientów w każde miejsce na terenie Mielca i okolic. Glob Trans Taxi to przyjemna podróż w wygodnej atmosferze. Zachęcamy do prześledzenia szczegółów oferty przewoźnika na stronie.