• 1

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut?

Sprzedaż auta nie jest zadaniem łatwym i często wiąże się z długim procesem przygotowania samochodu i oczekiwania na zdecydowanego klienta. Z tego powodu coraz więcej osób poszukuje sposobów na szybką sprzedaż swojego pojazdu. Najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji może okazać się skup aut, który oferuje błyskawiczną transakcje i natychmiastowy przypływ gotówki. Jakie są inne powody, żeby skorzystać z usług oferowanych przez skup samochodów?

Szybkość transakcji

Sprzedaż samochodu do skupu aut

Samodzielna sprzedaż samochodu wiąże się często z wieloma tygodniami spędzonymi na przygotowaniu oferty, a następnie oczekiwaniu na odzew potencjalnych klientów. Zamieszczenie ogłoszenia w sieci lub przyklejenie kartki z informacją na bocznej szybie auta nie daje nam gwarancji szybkiego odnalezienia kupca. Dodatkowo decydując się na tego rodzaju działania sprzedażowe należy liczyć się z koniecznością odbierania sporej ilości telefonów o każdej porze dnia oraz z odwiedzinami i oględzinami auta przez wiele, często niezdecydowanych osób.

Sprzedaż auta w skupie pozwoli Ci ograniczyć czas spędzony na całym procesie do absolutnego minimum. Większość tego typu firm gwarantuje podpisanie umowy w około 24 godziny od zgłoszenia chęci współpracy. Nasz skup oferuje klientom zamieszkującym województwo pomorskie odbiór auta i podpisanie stosownej umowy już w przeciągu 2-3 godzin od chwili zgłoszenia. Co ważne dojazd do klienta jest całkowicie bezpłatny.

Natychmiastowy przypływ gotówki

Skup aut często mylony jest z komisem samochodowym, który jedynie udostępnia sprzedającym miejsce na placu, gdzie pojazd oczekuje na chętnego kupca. Skup działa na zasadzie zakupu, a następnie odsprzedaży z zyskiem, dlatego gwarantuje natychmiastowy przypływ gotówki. Wychodząc na przeciw klientom nasza firma oferuje wypłatę należności w możliwie jak najbardziej dogodnej dla klienta formie. Może to być to np. zapłata gotówką do ręki czy też przelew na wskazane konto. Bez względu jaką formę wybierze klient gwarantujemy kupno auta za możliwie najwyższą cenę.

Wygoda oraz brak wygórowanych wymagań

Decyzja o sprzedaży samochodu do skupu to również wygoda podczas samego zgłaszania swojej oferty. Chęć sprzedaży można, bowiem zasygnalizować na dwa sposoby. Pierwszy polega na wykonaniu telefonu do wybranego skupu i rozmowie z pracownikiem firmy na temat samochodu, który chcemy sprzedać. Drugi sposób to wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie skupu, zawierającego pytania o najważniejsze informacje dotyczące auta. W obu przypadkach zostanie sporządzona wstępna wycena pojazdu, która zostanie zweryfikowana przez pracownika skupu w trakcie oględzin samochodu.

Nasza firma zajmuje się skupem aut wszystkich marek, w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Oznacza to, że klienci mogą zgłaszać do nas nie tylko chęć sprzedaży aut sprawnych ale i zaniedbanych, powypadkowych, skorodowanych, zniszczonych oraz całkowicie niesprawnych. Skupujemy auta zarówno od osób prywatnych jak i od firm windykacyjnych, leasingowych oraz korporacji taksówkarskich.

Bezpieczeństwo transakcji

Ostatnią, jednak nie mniej istotną cecha skupów aut jest bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Wiąże się ono z faktem, iż w przypadku standardowej sprzedaży auta na własną rękę nowy nabywca ma tylko 30 dni na przerejestrowanie pojazdu. Jeśli tego nie zrobi, zarówno on jak i sprzedający narażony będzie na różnego rodzaju konsekwencje prawne. Sprzedaż auta do skupu aut całkowicie eliminuje ten problem. Firmy zajmujące się skupem pojazdów działają w pełni legalnie z zachowaniem wszelkich wymogów prawnych obowiązujących w tego typu transakcjach.

Wybór skupu aut to rozwiązanie, które nie tylko skraca czas sprzedaży auta do minimum ale i pozwala na szybki przypływ gotówki oraz nie wymaga od sprzedającego niemal żadnego wysiłku poza zgłoszeniem chęci sprzedaży pojazdu do wybranego skupu. Chciałbyś sprzedać swój samochód w naszym skupie aut za gotówkę? Skontaktuj się z nami!

Skup Samochodów Trójmiasto Tel: 505 770 999