• 1

Ranking stacji kontroli pojazdów w Gdańsku - zobacz TOP 10

Dodaj komentarz

Stacja Kontroli Pojazdów to miejsce, które niejako stoi na straży bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Realizując usługi takie jak obowiązkowe przeglądy pojazdów i badania techniczne, wykwalifikowani pracownicy oceniają, czy dane auto nie stwarza zagrożenia na drodze. Z uwagi na fakt, że każdy kierowca zobowiązany jest raz w roku wykonać badanie diagnostyczne swojego auta, większość z nas poszukuje sprawdzonych i uczciwych Stacji Kontroli Pojazdów, które przeprowadzają dokładne i fachowe przeglądy. Jak to wygląda w przypadku Gdańska? Oto nasz subiektywny ranking top 10 SKP w Gdańsku.

1. Stacja Kontroli Pojazdów Orunia Górna – Fieldorfa

Stacja Kontroli Pojazdów Orunia Górna działa od 2016 roku. Wykwalifikowani pracownicy fachowo przeprowadzają tu pełen zakres badań technicznych, w tym pierwsze badania aut z zagranicy, badania okresowe, powypadkowe, motocykli, taksówek, przyczep oraz aut z instalacją gazową. Firma świadczy również usługi przeglądów pojazdów przed zakupem. Dużym atutem tego miejsca jest wyjątkowa dokładność, wiedza na tematy motoryzacyjne oraz konkurencyjne ceny, co sprawia, że stacja ta cieszy się popularnością wśród mieszkańców Gdańska.

Adres:
Stacja Kontroli Pojazdów Orunia Górna – Fieldorfa
Generała Augusta Emila Fieldorfa 25,
80-041 Gdańsk
Tel. 665 443 444
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 6:00 - 21:00
sobota: 7:00 - 15:00
niedziela: zamknięte
Stacja Kontroli Pojazdów Orunia Górna – Fieldorfa

2. Speed Car Gdańsk

Speed Car Gdańsk to stacja kontroli pojazdów, która oferuje badania techniczne aut do 3,5 tony, motocykli, a także ciągników rolniczych. Firma oferuje również usługi sprawdzenia stanu technicznego samochodów zasilanych gazem oraz pojazdów kierowanych na powtórne badania techniczne przez policję lub urząd. Fachowi pracownicy stacji w sposób rzetelny i precyzyjny określają stopień zużycia podzespołów pojazdu oraz podpowiadają, gdzie tanio i sprawnie usunąć daną usterkę.

Adres:
Speed Car Gdańsk
al. Rzeczypospolitej 6A (na Shell)
80-369 Gdańsk
tel. 665 295 295
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7:00 – 21:00
sobota: 8:00 – 20:00
niedziela: zamknięte
Speed Car Gdańsk

3. Autotest Polska Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk - Oliwa

Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk – Oliwa to jedna ze stacji marki AUTOTEST POLSKA, która stanowi cenioną ogólnopolską sieć SKP. Znajdziesz tu profesjonalną obsługę i wykwalifikowanych pracowników, którzy wyjątkowo rzetelnie podchodzą do swojej pracy. Stacja zaopatrzona jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, dzięki czemu oferuje szybkie i dokładne badania techniczne oraz przeglądy pojazdów.

Adres:
Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk – Oliwa
AL. Grunwaldzka 558
80-320 Gdańsk
tel. 585 209 710
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
sobota: 8:00 – 14:00
niedziela: zamknięte
Autotest Polska Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk - Oliwa

4. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk - Osowa

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk – Osowa to miejsce prowadzące badania techniczne takich pojazdów jak samochody osobowe i dostawcze, cięgniki rolnicze oraz pojazdy z LPG. Wśród usług znajdziemy tu również badanie amortyzatorów, czy sprawdzenie stanu pojazdu przed zakupem. A to wszystko w wyjątkowo przyjaznej atmosferze oraz przy użyciu nowoczesnego i dokładnego sprzętu.

Adres:
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk – Osowa
ul. Nowy Świat 22B,
80-299 Gdańsk,
tel. 512 136 736
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:30 – 18:00
sobota: 8:00 – 13:00
niedziela: zamknięte
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk - Osowa

5. SKP DEKRA Gdańsk - Stacja Kontroli Pojazdów

Stacja Kontroli Pojazdów SKP DEKRA Gdańsk to miejsce współpracujące z renomowaną, międzynarodową firmą działającą na rynku usług motoryzacyjnych. Stacja zaprasza na fachowe przeglądy rejestracyjne pojazdów osobowych, motocykli, motorowerów oraz ciągników rolniczych, a także do zakupu nalepek ekologicznych Umweltzone dostępnych w klepie stacji. Na uwagę zasługuje również usługa badania powłoki lakierowej przed zakupem auta.

Adres:
SKP DEKRA Gdańsk
ul. Rakoczego 32 A
80-228 Gdańsk
tel. 58 303 22 09
Godziny otwarcia:
poniedziałek — piątek: 7:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 18:00
niedziela: zamknięte
SKP DEKRA Gdańsk - Stacja Kontroli Pojazdów

6. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LEMAR

LEMAR to Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, która powstała w 1997 roku. Stacja prowadzi badania techniczne wszystkich rodzajów pojazdów, w tym badania aut zabytkowych, sprawdzenie pojazdu przed zakupem lub badania vatowskie. Największą zaletą tego miejsca jest ogromne doświadczenie, które przekłada się na wiedze z zakresu motoryzacji oraz fachowe podejście do każdego problemu. Pracownicy stacji bezbłędnie oceniają stan techniczny każdego pojazdu i służą pomocą oraz poradą w sprawach dotyczących ewentualnej naprawy.

Adres:
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LEMAR
ul. Milskiego 1,
80-809 Gdańsk
tel. 58 306 46 02
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 21:00
sobota: 8:00 – 14:00
niedziela: zamknięte
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LEMAR

7. Stacja Kontroli Pojazdów "Europak" Gdańsk Brętowo

Stacja Kontroli Pojazdów „Europak” to miejsce oferujące idealny dojazd z większości dzielnic Gdańska oraz fachową obsługę i dbałość o każdy szczegół. Firma oferuje pełen zakres badań technicznych, takich jak badania okresowe, motocykli, taksówek, pierwsze badanie pojazdów z zagranicy i wiele innych. Linia diagnostyczna zakładu umożliwia również badanie układu hamulcowego pojazdów z napędem na cztery koła.

Adres:
Stacja Kontroli Pojazdów „Europak”
ul. Potokowa 2,
80-283 Gdańsk
tel. 663000050
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 6:00 – 20:00
sobota: 7:00 – 15:00
niedziela: zamknięte
Stacja Kontroli Pojazdów "Europak" Gdańsk Brętowo

8. Autotest Polska Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk – Letnica

Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk – Letnica to kolejna stacja powstała pod patronatem marki Autotest Polska. Znajdziemy tu doświadczoną, fachową obsługę, która słynie z wysokich kwalifikacji zawodowych. Dzięki temu każdy przegląd lub badanie techniczne przeprowadzone jest z wyjątkową dokładnością i sprawnością. Warto wspomnieć, że na terenie stacji znajduje się również niezależny serwis naprawy samochodów.

Adres:
Autotest Polska Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk – Letnica
ul. Marynarki Polskiej 93
80-868 Gdańsk
tel. 58 380 05 44
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 16:00
niedziela: zamknięte
Autotest Polska Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk – Letnica

9. Stacja Kontroli Pojazdów Gwiździel

Stacja Kontroli Pojazdów Gwiździel funkcjonuje na pomorskim rynku już od 30 lat. Stacja oferuje dokładne i fachowe przeglądy i badania techniczne pojazdów, takich jak samochody osobowe do 3,5 tony, motocykle i przyczepy, auta sprowadzone z zagranicy, pojazdy z LPG, samochody po wypadkach i skierowane na badania przez policję lub urzędy. Ogromną zaletą tego miejsca jest nie tylko doświadczenie, ale i szeroka wiedza pracowników, którzy służą klientom pomocą i poradą w każdej w kwestii dotyczącej pojazdów.

Adres:
Stacja Kontroli Pojazdów Gwiździel
ul. Świętokrzyska 1
80-041 Gdańsk
tel. 695 223 344
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 21:00
sobota: 7:00 – 15:00
niedziela: zamknięte
Stacja Kontroli Pojazdów Gwiździel

10. Stacja Kontroli Pojazdów "Europak" Gdańsk – Osowa

Stacja Kontroli Pojazdów Gdańsk – Osowa to kolejna stacja firmy „Europak” warta wyróżniania. W miejscu tym wykonamy przegląd nie tylko pojazdu osobowego, ale również ciężarówki, motocyklu, czy też autobusu. Doświadczeni pracownicy podchodzą do każdego przeglądu w sposób bardzo fachowy i dokładny, dzięki czemu są w stanie wyłapać nawet najmniejszą usterkę i zaplanować plan naprawczy, tak by móc bezpiecznie poruszać się na drogach.

Adres:
Stacja Kontroli Pojazdów "Europak" Gdańsk – Osowa
ul. Barniewicka 46,
80-299 Gdańsk
tel. 607 444 777
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 21:00
sobota: 7:00 – 15:00
niedziela: zamknięte
Stacja Kontroli Pojazdów "Europak" Gdańsk – Osowa
 

Chcesz sprzedać swój używany samochód? 
SPRAWDŹ OFERTĘ NASZEGO SKUPU  - SKUP AUT BART w woj. pomorskim

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze komentarze

Nie miałem dowodu rejestracyjnego i miałem straszny problem ze sprzedażą auta. Koniec końców oddałem auto do skupu. W skupie nie było żadnego problemu i nawet udało mi się na tym zyskać! Polecam skup aut nawet sceptykom, bo sam miałem takie samo podejście! 
Odkryłem ten artykuł zbyt późno! Byłem w trakcie sprzedaży mojego Audi, kiedy zdałem sobie sprawę, że zapomniałem karty pojazdu. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko wrócić po nią do domu. Na szczęście, mimo tej przeszkody, udało mi się sprzedać samochód i zamienić go na jeszcze lepszy model.:D
Uwielbiam stare modele BMW, jak myślę o modelu 507 to mam aż ciarki! Ciekawy jestem czy któryś z czytających ten wpis posiada ten model. Jeśli tak, bardzo proszę o kontakt! Chętnie się przejadę, nawet zapłacę! 
Fajny artykuł